• USD 41.3
  • EUR 45
  • GBP 53.5
Спецпроєкти

Чоловіків, які покидатимуть Україну, змусять показувати військово-обліковий документ на кордоні, - ДПСУ

В Україні з 17 липня у всіх чоловіків віком від 18 до 60 років перевірятимуть військово-обліковий документ під час перевірки на кордоні

Андрій Демченко
Андрій Демченко
Реклама на dsnews.ua

Про це в коментарі РБК-Україна заявив речник Державної прикордонної служби України (ДПСУ) Андрій Демченко, передає "ДС".

Він нагадав, що 16 липня закінчується двомісячний термін, протягом якого чоловіки віком від 18 до 60 років мали стати на військовий облік або оновити військово-облікові дані.

"З огляду на це, починаючи з 00:00 17 липня, прикордонники при перетині державного кордону України на виїзд перевірятимуть у всіх громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років військово-облікові документи. У разі відсутності військово-облікового документа прикордонники будуть відмовляти у перетині державного кордону на виїзд з України", — зазначив Демченко.

Він також уточнив, що ще однією причиною відмови у перетині кордону буде статус "розшуку". У таких випадках на місце викликатимуть співробітників поліції.

За словами Демченка, категорії осіб, яким дозволено виїзд з України, не змінилися.

Спікер ДПСУ нагадав, що українські чоловіки віком від 18 до 60 років, у яких є відстрочка, а також ті, хто виключений з військового обліку за станом здоров'я, мають право на перетин кордону за наявності інформації у військово-облікових документах про отримання такої відстрочки (виключення з військового обліку).

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua