• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

На фінській митниці затримали понад 20 яхт, які можуть належати російським бізнесменам

На митниці Соумен у Фінляндії затримали 21 яхту, які можуть належати російським бізнесменам або їхнім компаніям, що потрапили під санкції

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє Helsingin Sanomat, передає "ДС".

Минулої п’ятниці, 18 березня, у митниці повідомили зимним складам, що 22 яхти нікуди не передаватимуть. Проте, вже у понеділок один із човнів "заморозили" на рятувальній службі.

Митниця продовжить розслідування, щоб виявити, чи належить 21 яхта російським підсанкційним особам або підприємствам.

Якщо дані підтвердять, то відповідальним за остаточну заморозку яхт буде агентство зі збору, якщо ні — судна використовуватимуть, як і раніше.

"Важко зрозуміти, чи є судна російськими, оскільки вони зареєстровані у різних країнах світу", — повідомив гендиректор компанії, що керує зимовим складом в Ловіїсі.

Як повідомляла "ДС", прокремлівський "військовий експерт" Яків Кедмі в ефірі у російського пропагандиста Володимира Соловйова засумнівався в успіху "воєнної операції" РФ в Україні. Сам Соловйов також розкривався на цю тему.

"Очевидно, що ми все одно вважаємося породженням пекла. І, очевидно, що б не було, нас ненавидітимуть, захід ненавидітиме довго. А війну не виграти або там не завершити цю операцію із заявленими цілями ми просто не можемо, бо це, зрештою, призведе до загибелі самої Росії", — прокоментував слова Кедмі пропагандист.

Примітно, що Соловйов "відхилився від лінії партії", назвавши російську "операцію" "війною". Таким чином пропагандист визнав, що російське керівництво на чолі з Володимиром Путіним розв'язало агресивну війну.

Очевидно, скандального теле- та радіоведучого, крім іншого, засмутив той факт, що італійська поліція заарештувала його віллу на озері Комо.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua