• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

На Херсонщині 31 працівнику окупаційної "міліціі" оголошено про підозру у колабораційній діяльності

Нині перебіжники наглядають за правопорядком та допомагають ворогу здійснювати злочинний вплив на тимчасово окупованій території

Підозра
Підозра
Реклама на dsnews.ua

На Херсонщині працівникам окупаційної "міліціі" оголошено про підозру у колабораційній діяльності, пише "ДС" за інформацією внутрішньої безпеки Нацполіції.

За роботу у незаконно створеному правоохоронному органі та виконання злочинних наказів влади загарбників 31 співробітнику загрожує до пʼятнадцяти років позбавлення волі.

Працівники ДВБ Нацполіції встановили причетність мешканців тимчасово окупованої Херсонщини, серед яких – четверо колишніх поліцейських, у роботі на ворога. Вони добровільно поповнили лави так званих "народних міліціонєров" та одягнули форму з російським триколором фейкового правоохоронного органу "мвд в Хєрсонской області".

За вірність окупантам деякі з фігурантів навіть зайняли керівні посади в так званому "отдєлє міністєрства внутрєнніх дєл по алешковскому городскому округу".

Нині перебіжники наглядають за правопорядком та допомагають ворогу здійснювати злочинний вплив на тимчасово окупованій території.

За зібраними матеріалами ДВБ Нацполіції слідчі ГСУ СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора заочно оголосили фігурантам про підозру за ч. 7 ст. 111-1 (Колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua