• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

На Київщині проходять тренування бійців штурмової бригади "Лють" (ФОТО)

На одному з полігонів Київської області проходять тренування бійців штурмової бригади поліції "Лють", що входить до "Гвардії наступу"

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на сайт Київської облдержадміністрації, передає "ДС".

Повідомляється, що серед новобранців є також і жінки. Дехто з них у мирні часи працював лікарем, хтось займався підприємницькою діяльністю. Є навіть борчиня ММА.

Тренування відвідали тимчасово виконуючий обов'язки голови ОДА Дмитро Назаренко і начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов. Зокрема, вони побували на заняттях з практичної стрільби, тактичної медицини та теоретичні навчання із поводження зі зброєю.

Тренування складаються з трьох етапів: загальновійськової, спеціалізованої та колективної підготовки.

"У Київській області добровольці активно долучаються до всіх восьми бригад, що входять до "Гвардії наступу". Перед тим, як вирушити на захист держави, кожен новобранець проходить медичний огляд та курс тренувань. Особисто перевірив, як налаштовано цей процес у бригаді "Лють". Переконався в тому, що добровольці мають високу мотивацію та належну фізичну підготовку", — зазначив Назаренко.

В ОДА нагадали, що вмотивовані громадяни можуть долучитися до бригад Національної гвардії України, Національної поліції України та Державної прикордонної служби. Кожен може обрати одну з бригад відповідно до своїх поглядів: "Сталевий кордон", "Червона калина", "Лють", "Рубіж", "Спартан", "Кара-Даг", "Буревій", "Азов".

Опублікували також адреси ЦНАПів у Київській області, де можна записатися до бригад. Список за посиланням.

Як писала "ДС", МВС почало формувати штурмові бригади добровольців, які мають посилити Сили оборони та брати участь у звільненні окупованих територій України.

7 березня стало відомо, що Міністерство внутрішніх справ не буде оприлюднювати списки рядових бійців "Гвардії наступу", наразі надійшло і обробляється 23 тисячі заявок від кандидатів у добровольці.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua