• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

На Луганщині росіяни ставлять на військовий облік підлітків

Російські окупанти на підконтрольній їм території Луганської області почали ставити на військовий облік підлітків 2006 року народження, а без "паспорта" громадянина Росії пересування по регіону обмежене

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Луганської обласної військової адміністрації, повідомляє "ДС".

"Відповідні комісії з початкової постановки громадян на військовий облік вже працюють. До 31 березня їм необхідно розшукати і поставити на облік громадян чоловічої статі 2006 року народження, що мешкають у так званій "лнр". Тобто тих, кого вже наступного року можна буде кинути на фронт замість кадрової російської армії", — йдеться у повідомленні.

Крім того, без "паспорта" РФ обмежено пересування по регіону, у Новопскові та Білокуракіно здійснили чергові обшуки у місцевих жителів.

Також продовжують вручати повістки громадянам старшого віку, які зобов'язані перебувати на військовому обліку, але не зареєстровані у військкоматах.

Посилено розшукові заходи осіб, які ухиляються від призову. На підставі запитів щодо окупаційних військкоматів таких чоловіків затримуватимуть і одразу доставлятимуть до пунктів призову. В обладміністрації нагадали, що нещодавно було зменшено мінімальний період, на який укладається перший контракт на проходження військової служби між громадянином іншої держави та Міноборони РФ з п'яти до одного року.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua