• USD 29.3
  • EUR 31.3
  • GBP 36.6
Спецпроєкти

На Львівщині пройдуть військові навчання за стандартами НАТО

У лютому в Україні стартують військові навчання за стандартами НАТО за участю тренерів країн Альянсу

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Держприкордонслужби, передає "ДС".

У Міжнародному Центрі миротворчості та безпеки завершилася конференція із планування навчання підрозділів у межах Об'єднаної багатонаціональної групи з підготовки (JMTG-U).

На ній представники Держприкордонслужби і Збройних сил України та США обговорили тренування прикордонної комендатури швидкого реагування Білгород-Дністровського загону та бригади ЗСУ й вирішили, що маневри у Львівській області розпочнуть у першій декаді лютого і триватимуть вони до початку квітня.

"Цьогоріч бійців навчатимуть українські інструктори з допомогою спостерігачів-тренерів зі збройних сил країн НАТО. Підготовка проводитиметься з використанням імітаційної системи моделювання бойових дій типу JCATS", – повідомили у ДПСУ.

Навчання відбуватимуться за стандартами НАТО. Їхня мета – покращити взаємодію між складовими сектору безпеки України та взаємну сумісність українських військових із військовими підрозділами країн Північноатлантичного альянсу.

У Держприкордонслужбі зазначили, що після підготовки в межах JMTG-U планують участь Білгород-Дністровського прикордонного загону в українсько-американських навчаннях Sea Breeze – 2022.

Як писала "ДС", генеральний секретар НАТО Йєнс Столтенберг заявив, що Альянс готовий обговорювати з Росією питання контролю над озброєннями і "вислухати стурбованість" РФ у зв'язку зі співпрацею з Україною.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua