• USD 41.5
  • EUR 45.3
  • GBP 54
Спецпроєкти

На мільйони євро: шістьох топменеджерів харківської фірми підозрюють у поставках продукції в РФ

Постачали продукцію російським державним підприємствам: АО "Росагролізінг", ПАО "Ростелеком", ПАО "Сбербанк", ПАО "МТС", ПАО "Московский Кредитный банк", АО "Тинькофф", АО "К-Технологии", стосовно яких запроваджено санкції

Реклама на dsnews.ua

Шістьох топменеджерів харківської фірми підозрюють у постачаннях продукції в РФ, пише "ДС" за інформацією ОГП.

За даними слідства, керівники та власники одного із провідних українських меблевих підприємств у Харкові, використавши підконтрольні компанії в Туреччині та Польщі, передали устаткування для виробництва продукції очолюваному ними російському підприємству. 

Упродовж 2022-2023 років вони організували десятки великих постачань власної продукції на територію держави-агресора. За період повномасштабного вторгнення РФ на територію України суми контрактів через фірми-прокладки до держави-агресора складають мільйони євро.

Перевезена в Росію продукція за сприяння підозрюваних реалізовувалася російським державним підприємствам – АО "Росагролізінг", ПАО "Ростелеком", ПАО "Сбербанк", ПАО "МТС", ПАО "Московский Кредитный банк", АО "Тинькофф", АО "К-Технологии", стосовно яких запроваджено санкції. При цьому виторг з продажу складала десятки мільйонів російських рублів.

Також встановлено, що сума відрахувань до федеральної податкової служби РФ очолюваного підозрюваними російського підприємства за 2022-2023 роки сягнула 140 мільйонів російських рублів.

За місцями розташування виробничих потужностей, а також проживання причетних до скоєння кримінального правопорушення осіб, проведено санкціоновані обшуки, вилучено документи, комп’ютерну техніку, телефони.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua