• USD 36.6
  • EUR 39.2
  • GBP 45.6
Спецпроєкти

На окупованих територіях росіяни "арештовують" місцевих чоловіків і готуються відправляти їх на війну проти України, – Маляр

Російські загарбники влаштовують облави на окупованих територіях заарештовують там чоловіків і намагаються створити з них "резерв" для участі в бойових діях

Ганна Маляр
Ганна Маляр
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні заступниці міністра оборони Ганни Маляр у Telegram, передає "ДС".

"Ворог намагається створити резерви з місцевих мешканців тимчасово окупованих територій. Мета — екстренне поповнення особовим складом передових підрозділів своїх військ, які щоденно зазнають великих втрат у живій силі", — сказано у повідомленні.

За її словами, в окремих населених пунктах на окупованій території України окупанти здійснюють облави і затримують місцевих мешканців.

Під час цих облав чоловіків, які за віком можуть бути призвані на військову службу, заарештовують, переважно за надуманими приводами.

Далі цих чоловіків відправляють до польових таборів, де перебувають завезені з російських в’язниць злочинці, які погодились брати участь у бойових діях.

Наразі поблизу населених пунктів Рогове та Можніківка Луганської області облаштовано декілька таких таборів, до яких під конвоєм з РФ доставляються партії завербованих ув’язнених.

Разом з ними там утримуються місцеві чоловіки, які були затримані за незначні правопорушення і не погодились підтримувати окупантів.

До кінця травня очікується збільшення чисельності особового складу таборів з прибуттям ще двох партій в’язнів з Росії, засуджених переважно за скоєння вбивств з особливою жорстокістю.

Наразі в зазначених таборах перебуває понад 800 осіб, з якими проводяться інтенсивні заходи бойової підготовки, які планують завершити протягом місяця.

Після проходження курсу бойової підготовки, з в’язнями укладуть контракти, які передбачають участь у бойових діях.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua