• USD 29.3
  • EUR 30.9
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

На ТБ у Росії поширюють "дичину" про "бойових під*расів" в Україні (ВІДЕО)

В ефірі політичного ток-шоу на російському пропагандистському телеканалі НТВ гості у студії обговорювали якихось "бойових під*расів"

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Фрагмент програми з'явився у Мережі, повідомляє "ДС".

"Як бойові під*раси виявилися головними захисниками цінностей України", — йдеться в анонсі.

Далі на глядачів чекав відеоряд з набором "рандомних" зображень, на якому можна було помітити радника голови Офісу президента Олексія Арестовича. Примітно, що нецензурне слово "під*раси" в ефірі навіть не було "запікане".

"Бачили б ви, яке пожвавлення гостей викликало словосполучення "бойові під*раси". Але взагалі, це стійке словосполучення, наскільки я знаю. Воно визначає людину навіть незалежно від її сексуальної орієнтації", — розповів телеведучий у студії.

Втім, він вирішив "не зупинятись" і перейшов на відверто низькопробну гру слів.

"Оскільки ви всі так збудилися, у хорошому сенсі, при слові "бойові під*раси", ми вам зараз покажемо одну людину, яка підпадає під це визначення. Вона на службі у ЗСУ знаходиться. Це командир батальйону "Торнадо", — розповів пропагандист.

У коментарях користувачі написали, що "під*расом" є, зокрема, відомий російський пропагандист Антон Красовський. Вони звернули увагу на "прилизаний" зовнішній вигляд ведучого на даному фрагменті. Нетрадиційну сексуальну орієнтацію вони приписали, зокрема, голові "Сбербанку Росії" Герману Грефу та депутату Держдуми Леоніду Слуцькому. Під "підозру" потрапив і соратник президента РФ Володимира Путіна, нинішній секретар російської ради безпеки Микола Патрушев.

Частина користувачів зауважила, що учасники шоу є латентними гомосексуалами, пославшись на визначення, яке давав відомий психоаналітик Зігмунд Фрейд. Автори коментарів пояснили гомофобну риторику пропагандистів саме цим.

В обговоренні також засумнівалися у справжності цього відео, проте коментатори з Росії підтвердили, що ця програма справді вийшла в ефір федерального ТБ.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua