На захисті народних 65 метрів: АМКУ через суд стягує 4,2 млн грн з узбека, що підробляє український туалетний папір "Обухів"

Український туалетний папір "Обухів" став предметом крадіжки не лише з боку росіян, які масово підробляють продукцію бренду, але й з боку окремих підприємців, що працюють в Україні

На захист "Обухівки" став Антимонопольний комітет України, про що йдеться у відповідному рішенні Господарського суду міста Києва. 

Так, Антимонопольний комітет України звернувся із позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "Пейпер-Прод" про стягнення 4 171 466, 00 грн штрафу та пені за підробку туалетного паперу "Обухів". 

Вказане підприємство напередодні проігнорувало вимогу АМКУ "припинити використання оформлення упаковки продукції папір туалетний під позначенням "65 чесних метрів" та упаковки продукції папір туалетний під позначенням "60 чесних метрів", схожого на оформлення упаковки продукції папір туалетний під позначенням "Обухів 65", без дозволу Приватного акціонерного товариства "Київський картонно-паперовий комбінат".

За даними з Реєстру юросіб, належить  "Пейпер-Прод" особі на ім'я Мухаммадієв Мамурджон Тургун Огли, що є громадянином Узбекистану. 

Нагадаємо, що "Обухів" масово підробляють в Росії. У соцмережах українці висміюють агресора за крадіжку туалетного паперу, який росіяни випускають у майже ідентичній оригіналу обгортці, змінюючи лише 1-2 літери у назві: "Обуків" або "Обухоф". 

Справжній папір "Обухів 65" виробляє лише Київський картонно-паперовий комбінат. Сам бренд є лідером продажів на українському ринку туалетного паперу протягом багатьох років, оскільки вважається однією з найкращих пропозицій за співвідношенням "ціна-якість" в економ-сегменті. 

"Обухів 65" також експортують до інших країни.