• USD 28.4
  • EUR 32.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

НАБУ відмовилося допитати Дубілета в Ізраїлі

Національне антикорупційне бюро відмовилося допитати в Ізраїлі колишнього голову правління ПриватБанку Олександра Дубілета, який підозрюється у злочинах в Україні та переховується

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у матеріалах суду, передає "ДС".

Наприкінці минулого року Дубілет звернувся до прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури з клопотанням про проведення його допиту у порядку міжнародного співробітництва.

У рамках кримінального провадження він просив САП допитати його у порядку міжнародної правової допомоги на території посольства України в Ізраїлі. Вказане клопотання САП отримала 10 грудня.

САП своєю чергою переадресувала клопотання до Національного бюро для вирішення сутнісно.

Як повідомляла "ДС", 2 червня Вищий антикорупційний суд заочно заарештував Олександра Дубілета, який є фігурантом двох кримінальних проваджень за фактами розтрати грошей банку перед його націоналізацією.

2 вересня Олександр Дубілет подав позов до Окружного адміністративного суду Києва до Міністерства внутрішніх справ, в якому вимагає видалити з сайту МВС інформацію про оголошення його в розшук.

9 вересня ВАКС закрив провадження за клопотанням детектива НАБУ, узгоджене з прокурором САП, про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою колишньому голові ПриватБанку.

Проте вже 28 жовтня суд, за клопотанням НАБУ, дозволив здійснити заочне досудове розслідування щодо ексочільника ПриватБанку Олександра Дубілета.

22 грудня слідчий суддя Вищого антикорупційного суду (ВАКС) обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою (заочно) колишньому голові правління ПриватБанку Олександру Дубілету.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua