• USD 29.3
  • EUR 30.9
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Нацизм як він є: у "ДНР" визнали, що фільтраційні табори для мешканців Донбасу влаштувала Росія (ВІДЕО)

Депутат "народної ради ДНР" Владислав Бердичевський підтвердив, що українців, які через війну опинилися на території Росії, там піддають процедурі фільтрації

Владислав Бердичевський
Владислав Бердичевський / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Фрагмент відео з інтерв'ю Бердичевського опублікував у Telegram український блогер та журналіст Денис Казанський, передає "ДС".

"Реально, люди проїжджають... Забирають. Зокрема, відкриються кордони... Так, забиратимуть. Усі ті люди повинні пройти фільтрацію. Без документа про те, що вони пройшли фільтрацію, про те, що знають, хто це, що це, до Росії вивозити їх не будуть", — безладно розповів бойовик.

Казанський зазначив, що саме росіяни зрештою виявилися нацистами, хоча вони багато років звинувачували в цьому українську владу.

"Багато років російська пропаганда вигадувала жахи про те, що фільтраційні табори для російськомовних будуватимуть українські націоналісти. У результаті ці табори, як завжди, збудували самі росіяни. Бо справжні нацисти, як тепер уже всім зрозуміло, перебувають при владі в Москві", — зазначив блогер.

Нагадаємо, уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова звернулася до російського омбудсмена Тетяни Москалькової за списками примусово вивезених у РФ українців.

Як писала "ДС", раніше Людмила Денісова говорила, що 90 тис. громадян України, Молдови та Росії вивезено з Херсонської області до РФ.

Крім того, російські війська проводять фільтраційні заходи та примусове вивезення місцевих жителів на територію РФ з території Харківської області.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua