• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Податковий комітет Ради став епіцентром скандалів, - ЗМІ

Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики в останній рік став епіцентром скандалів

Реклама на dsnews.ua

Про це пише РБК в матеріалі "Лібералізація чи закручування гайок. Чому податковий комітет не може порозумітись з бізнесом".

"Завдяки медійній активності своїх очільників, парламентський комітет з питань фінансів, податків та митної політики все частіше привертає увагу ЗМІ та бізнесу. Заяви Данила Гетманцева щодо контрабанди у "зерновому коридорі", протистояння Ярослава Железняка з БЕБ, закиди від журналістів щодо причетності депутатів до блокування податкових накладних та решта скандалів створюють специфічне тло на другому році війни", — пише видання.

За словами експертів, комітет замість лібералізації економіки, працює за принципами презумпції винуватості бізнесу та максимально "закручує гайки".

І все це на фоні нескінченних скандалів.

У двох інших членів комітету вже після початку війни Bihus.Info помітив нові елітні авто — Андрій Мотовиловець почав користуватися новою Audi Q7, Ольга Василевська-Смаглюк пересіла на Jaguar.

"Втім, найгучніші обвинувачення дістались власне Гетманцеву: програма "Гроші" пригадала його співпрацю з Володимиром Сівковичем, обвинуваченим у держзраді. Пізніше журналіст Юрій Бутусов на відкритому засіданні звинуватив у перешкоджанні бізнесу особисто голову комітету, пов'язавши його з керівником київського ДПС Оксаною Датій.

Це саме у неї при обшуку 1 лютого ДБРівці знайшли "лист побажань": мати мільйон доларів, соболину шубу та годинник Breguet".

Паралельно, за словами журналістів, заступник Гетьманцева Ярослав Железняк має конфлікт інтересів через схеми вивезення українського зерна батьком народної депутатки Ольги Коваль, з якою в нього романтичні стосунки.

Абсолютна більшість членів комітету, за винятком кількох осіб, наприклад, Ніни Южаніної, яка знаходиться в опозиції до керівництва і звинувачує її у провалі податкової амністії, не мали раніше стосунку до фіскальної чи митної сфери", — пише РБК.

    Реклама на dsnews.ua