• USD 36.6
  • EUR 38.9
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Наслідки операції на Бєлгородщині: Зібрана важлива для розвідки інформація

Частину даних наші розвідники назвали "голий король", вона стосується силового апарату Путіна

Бєлгородщина
Бєлгородщина
Реклама на dsnews.ua

Внаслідок операції у Бєлгородській області була зібрана важлива для української розвідки інформація, пише "ДС" з посиланням на ГУР.

Представник ГУР МО України Андрій Юсов проінформував, що внаслідок операції у бєлгородській області була зібрана цінна для української воєнної розвідки інформація, яка зі зрозумілих причин не буде розголошуватись.

Проте частину цих даних, які він коротко схарактеризував як "король голий", отримав увесь світ. Як пояснив Андрій Юсов, йдеться про виснаження силового апарату Путіна та вразливість Росії до внутрішніх ударів.

Андрій Юсов проінформував, що сили опору діють як у прикордонних селах Росії, так і в столичному регіоні країни-агресорки.

Представник розвідки попередив, що українцям не варто переоцінювати реакцію кремля на операцію ЛСР та РДК у Бєлгородській області в контексті ситуації на фронті. Однак, з його слів, російське керівництво змушено у відповідь на події в регіоні перегруповувати свої війська.

Прорив добровольців через кордон Андрій Юсов назвав безумовним наслідком повномасштабного вторгнення РФ на територію України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua