• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Наслідки трагедії у Дніпрі, ситуація на деокупованих територіях та гуманітарна ситуація: в ОПУ відбувся черговий брифінг

Кирило Тимошенко розповів і про відновлення інфраструктури та продовження евакуації людей з районів бойових дій

Кирило Тимошенко
Кирило Тимошенко
Реклама на dsnews.ua

Відбувся брифінг заступника керівника Офісу Президента України Кирила Тимошенка щодо ліквідації наслідків ракетного удару по житловому будинку у Дніпрі, відновлення інфраструктури на деокупованих територіях та евакуації мирного населення з прифронтових областей, передає "ДС".

Завершено пошуково-рятувальні роботи у Дніпрі після ракетного удару 14 січня. 69 годин тривали пошуково-рятувальні роботи до яких долучилися майже півтисячі фахівців.

За словами Тимошенка, в останні 5 місяців з територій активних бойових дій евакуйовано — 333 970 осіб: з них 77 984 — діти, 8 676 — особи з інвалідністю.

Продовжуються відновлювальні роботи на всіх деокупованих територіях. Найскладніша ситуація на Харківщині, де окупанти зруйнували 16 861 об'єкт.

"Продовжуємо розгортати Пункти Незламності ⎻ 5 873 облаштовано силами ОВА спільно з місцевою владою та ДСНС ⎻ 5 833 облаштовано відповідальним бізнесом", — розповів Тимошенко.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua