• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Наступ росіян на Бахмут просувається дуже повільно, – британська розвідка

Російська Федерація наразі не має успіху в наступальній операції у районі Бахмута Донецької області, просування є дуже повільним

Війна в Україні
Наступ росіян на Бахмут просувається дуже повільно / Генеральний штаб ЗСУ
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у зведенні Міністерства оборони Великої Британії, передає "ДС".

Як зазначається, за останні три дні проросійські сили "здійснили тактичне просування до Бахмута": ймовірно, просунулися до Опитного та Іванграда на південь від міста.

Міноборони нагадує, що, незважаючи на певні локальні успіхи в наступі на Бахмут, з початку липня окупанти захопили всього декілька населених пунктів, "якщо вони взагалі були".

Посилаючись на дані британської розвідки, міністерство зазначає, що РФ, ймовірно, розглядає захоплення Бахмута як попередню операцію до наступу на район Краматорська та Слов’янська, які є найбільшими населеними пунктами Донецької області, що контролюються Україною.

"Росія продовжує проводити наступальні операції в центральному Донбасі та дуже повільно просувається вперед. Однак її загальний оперативний план підривається тиском України на її північний і південний фланги, а також гострою нестачею боєприпасів і живої сили", — кажуть у Міноборони.

Як писала "ДС", повідомлення про загибель погано підготовлених мобілізованих російських військовослужбовців в Україні викликали нову хвилю критики на адресу російського військового командування.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua