• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

Навіть при економії, Кривому Рогу вистачить питної води лиш на 1,5 місяця, - Вілкул

Поки влада намагається усунути проблему, містян просять максимально економити воду

У Кривому Розі проблеми з питною водою
У Кривому Розі проблеми з питною водою
Реклама на dsnews.ua

Про ситуацію з водопостачанням Кривого Рогу поінформував міський голова Олександр Вілкул, пише "ДС".

"Це зараз головне. Сьогодні о 03:20 ночі рівень у Каховському водосховищі впав нижче за наш водозабір. І зараз уже знаходиться нижче за рівень 12,5 метрів, при нормі 16,8 метра. Для нас це означає, що у наше водосховище Південне вже перестала надходити каховська вода. У самому водосховищі Південному, завдяки заздалегідь проведеним роботам, маємо запас при економному споживанні — наголошую при економному — на 1,5 місяця", — наголошує мер.

За словами Вілкула, за цей час нам необхідно реалізувати низку серйозних проєктів для того, щоб місто і далі було з водою.

"Сьогодні відбулася нарада під головуванням Президента України Володимира Олександровича Зеленського, на якій я доповів ситуацію та шляхи вирішення. Ми будемо реалізовувати одночасно три проєкти. Один – спільно з Агентством відновлення та розвитку інфраструктури. Два – силами міста. Відповідальність величезна, часу дуже мало", — каже мер.

Зараз у Кривому Розі "Кривбасводоканал" працює майже у штатному режимі, якість води контролюється фахівцями. Повірте, фахівці "Кривбасводоканалу" та багатьох інших служб зараз працюють цілодобово.

"Усім разом допомогти їм – зараз наше спільне завдання. І ваша допомога – це економія, економія та ще раз економія", — наголошує міський голова.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua