• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Найбільше сексуалізованих злочинів окупантів зафіксували на Київщині, — МВС України

Найбільше фактів сексуалізованого насильства, вчиненого окупаційними військами Росії, встановлено у Київській області

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила заступниця міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко під час брифінгу в Military Media Center, передає "ДС".

"Серед тих кримінальних проваджень, які вже було зафіксовано правоохоронними органами, зокрема, поліцією, є і групові зґвалтування, зґвалтування неповнолітніх… Стосовно Київської області хочу зазначити, що тут таких фактів було встановлено найбільше… Було виявлено 15 потерпілих від сексуальних злочинів, вчинених окупантами Російської Федерації. Також такі факти були встановлені і в Чернігівській області, (там встановлено щонайменше 3 постраждалих), в Харківській області, в Донецькій і Херсонській", — йдеться у повідомленні.

Стосовно Донецької і Харківської областей Павліченко вказала, що наразі вони ще відпрацьовуються (на деокупованих нещодавно територіях). І це лише верхівка айсебрга, зазначила заступниця міністра.

Зазначається, що наразі за фактами сексуальних злочинів відкрито вже 43 кримінальні провадження (в одному провадженні можуть бути кілька фактів).

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua