• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.4
Спецпроєкти

Наєв провів вишкіл екіпажів бойових вертольотів Мі-24 та військово-транспортних вертольотів Мі-8 із бойовою стрільбою (ФОТО)

Навчання екіпажів Мі-24 та Мі-8 відбулися у Північній операційній зоні

Вишкіл вертольотників
Вишкіл вертольотників
Реклама на dsnews.ua

Задля підтримання бойового вишколу наймобільнішої та найефективнішої складової Збройних Сил України, у Північній операційній зоні, під керівництвом командувача Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенанта Сергія Наєва проведено низку навчань екіпажів бойових вертольотів Мі-24 та військово-транспортних вертольотів Мі-8 із бойовою стрільбою. Про це повідомляє Командування Об’єднаних сил ЗСУ у Фейсбук, пише "ДС".

За словами командувача, пілоти відпрацьовують ті завдання, які їм необхідні в реальній бойовій ситуації, готуються за відповідними льотними вправами й одночасно набувають певного досвіду.

"Левова частка вертолітників, що зараз беруть участь у тренування нещодавно повернулися з виконання бойових завдань на сході нашої держави. Свій багаторічний та безоцінний бойовий досвід, який отримали там, сьогодні вони передають молодим льотчикам", – зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Як повідомив командувач, протягом кількох днів разом тренувалися і група бойового управління, і льотчики, і інженерно-технічний склад, тому що єдина робота єдиної команди — це запорука успішного виконання бойових завдань.

"Зокрема, фахівці інженерно-авіаційної служби проводять чимало різних видів підготовки згідно з регламентом технічної експлуатації авіаційної техніки. Зважаючи кількість польотів та складність виконання завдань, велике навантаження та відповідальність покладається саме на техніків", — наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За словами командувача, особовий склад вертолітного підрозділу дуже мотивований, готовий до виконання завдань і продовжує свою підготовку задля того, щоб бити ворога з повітря.

"Я поспілкувався із командиром, із льотним складом, з інженерно-технічними фахівцями. Усі вони є майстрами військової справи. Я на власні очі побачив, як вони продовжують підвищувати свою майстерність і я впевнений — коли знадобиться, ці льотчики виконають своє завдання на відмінно", — підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua