• USD 36.6
  • EUR 35.3
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Найманець із РФ під час стендапу показав "череп азовця": омбудсмен України звернувся до ООН

Російський найманець Ігор Мангушев ("Берег"), виступаючи в одному із закладів, показав череп, нібито загиблого бійця полку "Азов". У зв'язку з цим уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лабунець звернувся до ООН

Реклама на dsnews.ua

Відео виступу оприлюднив український журналіст Денис Казанський, повідомляє "ДС".

"Російський найманець Ігор Мангушев (Берег) виступив із черепом українського солдата, вбитого під "Азовсталлю". У своєму виступі Мангушев сказав, що Росія воює з українською ідеєю, тому всіх українців треба вбивати", — зазначив Казанцев.

На відео відреагував уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лабунець зазначив, що вже повідомив про публікацію Керівнику групи із встановлення фактів Слідчої комісії ООН з України Оле Солванге та планує звернутися до Офісу генерального прокурора.

"Через своїх пропагандистів росіяни продовжують дегуманізувати український народ, виправдовуючи масові вбивства цивільних і руйнування населених пунктів. Так, демонстрація "останків" загиблих захисників Маріуполя стала приводом для "стендапу на військову тематику". Єдиною метою таких дій Росії є чергове спричинення болю родичам загиблих і зниклих", — констатував він.

За словами омбудсмена, з тілами загиблих необхідно поводитися з гідністю та повагою. І всі знайдені останки мають бути ідентифіковані.

Як повідомляла "ДС", наприкінці липня з'явилося відео, як російський окупант катує українського військового, після чого вистрілив йому в голову. Окупант був ідентифікований.

Головнокомандувач Збройних сил Валерій Залужний, реагуючи на звірства російських окупантів, заявив, що Україна помститься за кожного загиблого або скаліченого воїна.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua