• USD 36.6
  • EUR 39.8
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Не бачу іншого шляху деокупації Криму, крім військового, — Данілов

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов не бачить іншого шляху звільнення тимчасово окупованого Криму, крім військового

Олексій Данілов
Олексій Данілов
Реклама на dsnews.ua

Про це Данілов сказав в інтерв'ю для видання ZAXID.NET, передає "ДС".

За словами Данілова, враховуючи сьогоднішні обставини в питанні деокупації Криму, Україна вже не може керуватися стратегією, яка була прийнята 24 березня 2021 року. Тому вона потребує змін.

Він пояснив, що у попередній стратегії було декілька пунктів, зокрема військовий. Але в пріоритеті розглядався політико-дипломатичний шлях вирішення звільнення тимчасово окупованого Криму.

"Нам треба ухвалити відповідні документи, і за них має проголосувати Рада національної безпеки й оборони України. В даний період часу іншого шляху як військового у вирішенні звільнення Криму я не бачу", — зазначив Данілов.

Він наголосив, що ухвалювати остаточне рішення будуть члени РНБО, і потрібно буде його інсталювати наказом президента.

"Ми відпрацьовуємо всі документи відносно тих процесів, які відбуваються в секторі безпеки і оборони України. Це один із них", — підкреслив секретар РНБО

За його словами, таких документів є дуже багато.

"Коли говорять, що ми не готувались, просто дехто забув, що треба читати документи. Там все написано. Треба уважно читати й головне — виконувати. Якби всі рішення були бездоганні і їх виконали на 100%, ми мали б зовсім іншу ситуацію", — наголосив Данілов.

Нагадаємо, 2 березня секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов повідомив, що Україна змінить стратегію майбутньої деокупації Криму.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua