• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Не давали спати, били і знущалися: російський підполковник докладно розповів про тортури в полоні у "вагнерівців" (ВІДЕО)

Підполковник російської армії Роман Вінівітін, якого ПВК "Вагнера" затримала за обстріл своїх бійців, записав звернення.

Роман Вінівітін
Роман Вінівітін
Реклама на dsnews.ua

Відео опублікував Telegram-канал "Осторожно, новости", передає "ДС"

Так, Вінівітін звинуватив найманців ПВК у тортурах та провокаціях, а також заявив, що власник угруповання Євген Пригожин займається дискредитацією російської армії.

Військовий називає себе колишнім командиром 72-ї бригади. Він стверджує, що бійці "Вагнера" взяли його в полон. Це сталося у той момент, коли він об’їжджав свої підрозділи. За словами підполковника, "вагнерівці" перегородили йому шлях, хоча жодних підстав для цього не було.

"Мене побили, не давали спати, тричі за ніч мене просто витягували з підвалу та намагалися розстріляти. … Поширене вами (пресслужбою Пригожина – "ДС") відео з моїм допитом – це результат тиску і лише", – пожалівся Вінівітін.

Він також розповів про ще кілька випадків тортур, які, за його словами, застосовували "вагнерівці".

"Так, наприклад, викрали старшину одного з наших батальйонів — його мучили, катували, голим тримали на холодній підлозі в підвалі. Бризкали в очі кислотою і всякими хімічними речовинами, від яких він на якийсь час втратив зір. Обливали бензином, підносили запальничку. Намагалися спалити", — зазначив підполковник.

"Осторожно, новости" зазначають, що їм надіслали відео із заявою Вінівітіна "в прєдложку з невідомого облікового запису". На записі можна побачити, що у деяких епізодах підполковник, ймовірно, читає текст з папірця чи суфлера. У відео також є монтажні склейки.

Зазначимо, що "вагнерівці" опублікували допит взятого в полон підполковника Романа Вінівітіна. Той зізнався на відео, що бійці під його керівництвом мінували дорогу, якими "вагнерівці" покидали Бахмут. За словами Вінівітіна, він віддав такий наказ "через особисту неприязнь".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua