• USD 29.3
  • EUR 31.3
  • GBP 36.6
Спецпроєкти

"Не Порохом єдиним", – експерт на прикладі Чернігова розповів, як системно знижується рейтинг Зеленського

Обшуки у Чернігові та ймовірний програш на 206 окрузі суттєво впливають на зниження рейтингу Зеленського

Владислав Атрошенко
Владислав Атрошенко
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив на своїй сторінці у Facebook політичний експерт Олексій Голобуцький. На його думку, не слід говорити про протистояння Зеленського та Порошенка як головну причину зниження рівня підтримки президента.

"Не Порохом єдиним, так би мовити. Складається враження, що хтось в ОПУ системно працює над зниженням рейтингу Зеленського. Минулого тижня мер Чернігова Атрошенко та лідер "УДАРу", мер Києва Віталій Кличко вийшли на пресконференцію з заявою про те, що Банкова пішла війною на мерів. До обшуків у Києві додалися "маски-шоу" у Чернігові. За останні місяці обшуків в Чернігові пройшло в 5 разів більше, ніж за останні шість років. Атрошенко не лише не пішов на шантаж, а ще й відкрито заявив про це на всю країну. Тепер Банкова опинилася в ситуації, коли кожен наступний обшук у Чернігові – це мінус пункт в рейтингу Зеленського", — заявив Голобуцький. 

Експерт нагадав, що Офіс президента вимагав від Атрошенка виконання низки умов в обмін на послаблення тиску. Зокрема, розірвати політичний союз з Кличком, який сприймається Банковою як політичний опонент. А також здати Офісу 206 округ, на якому спільний кандидат від "УДАРу" Кличка перемагає на виборах. Атрошенко не лише не пішов на шантаж, а ще й відкрито заявив про це на всю країну. 

 "Зеленському буде дуже складно пояснити чернігівцям, чому він тисне на одного з найрейтинговіших мерів України. Атрошенко має 80% підтримки в регіоні. Чернігівщина вже мала депутата-парашутиста Микитася, який покинув регіон, як тільки переміг. Зараз Банкова, за моєю інформацією, знову планує його поставити кандидатом. Поєднання цих двох факторів – ручний Микитась Банкової та її тиск на свого для чернігівців Атрошенка — прямо б’є по рейтингу президента", — зазначив Голобуцький. 

Тобто на зниження рейтингу Зеленського впливає не лише конфлікт з Порошенком, наголошує експерт. Він впевнений, що падіння рейтингу президента через повну втрату довіри в одному з регіонів, а також програш виборів з тріском будь-якого кандидата від Банкової на 206 окрузі – питання найближчих місяців.

    Реклама на dsnews.ua