• USD 29.3
  • EUR 29.8
  • GBP 34.8
Спецпроєкти

"Не робить буквально нічого для підтримки України у війні": Кулеба розкритикував НАТО

Багато хто в НАТО втратив моральний і професійний ґрунт, щоб робити будь-які коментарі щодо України

Дмитро Кулеба
Дмитро Кулеба / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, передає "ДС" із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Всі ці технічні дискусії про стандарти, критерії. Коли є політичне рішення, що "вони належать нам, ми частина одного" — все інше піде, поки такого політичного рішення немає, ви чуєте сотні аргументів, чому це неможливо. Ми розуміємо, як це працює. Але я вважаю, що багато хто в НАТО втратив моральний і професійний ґрунт, щоб робити будь-які коментарі щодо України", — сказав Кулеба на Всесвітньому економічному форумі в Давосі в середу.

Міністр додав, що НАТО як інституція не робить буквально нічого для підтримки України у війні, розпочатої РФ.

"Моя думка дуже проста: ми бачимо союзників, які допомагають Україні. Ми бачимо групу союзників по НАТО, які допомагають нам. Але на початку війни (це був суспільний настрій) народ України вважав, що НАТО — це потужна сила, а ЄС може тільки висловлювати різні рівні стурбованості, але війна — це завжди тест, який зриває маски, і ми побачили реальні обличчя.

Ми побачили революційні новаторські рішення, прийняті ЄС, яких вони самі не очікували ухвалити, і ми бачимо НАТО як альянс, інституцію, яка знаходиться осторонь і робить, буквально, нічого. Я з жалем це говорю", — зазначив Кулеба. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua