• USD 29.3
  • EUR 29.8
  • GBP 34.8
Спецпроєкти

"Не варто було починати": Скабеєва істерить на "Росії 1" через те, що українці швидко відновлюють інфраструктуру (ВІДЕО)

Російська телепропагандистка Ольга Скабеєва обурена тим, що Україна швидко відновлює інфраструктуру, яку знищують російські окупанти

Ольга Скабеєва
Ольга Скабеєва / Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Телеведуча влаштувала істерику в ефірі своєї програми "60 хвилин" на телеканалі "Росія 1", повідомляє "ДС".

"Немає ще того військового спеціаліста, який би пояснив, чому протягом двох з половиною місяців ми не можемо знищити ту залізницю досі, з якихось неймовірних причин (підвищує голос — "ДС"), використовують для доставки і західного озброєння, і у щоденному режимі… Останнім часом ось прямо знущально, 24/7 вони підвозять все нових та нових дипломатів із Європейського Союзу. Тепер американці зачастили! Щодня нові!", — обурюється пропагандистка.

Вона додала, що українські залізниці працюють, незважаючи на всі атаки російських військ.

"По-перше Україна має дуже розвинену мережу залізниць та автомобільних доріг з Європою! Дуже розвинену! А взагалі, залізниця відновлюється протягом одного дня. Міст відновлюється залежно від пошкоджень протягом тижня", — сказав експерт у студії.

Він також додав, що злітно-посадкова смуга на аеродромі відновлюється "протягом двох-трьох днів".

"Якщо ми говоримо про мости... На сьогодні, якщо ми порахуємо всі мости, що підірвали ЗСУ..." — спробував продовжити гість у студії.

Телеведуча разом зі своїм чоловіком Євгеном Поповим постійно його перебивалв, але потім задалася риторичним питанням.

"Може, не варто було і починати?" — спитала Скабеєва.

Як повідомляла "ДС", раніше в ефірі у Скабеєвої Михайло Ходарьонок, якого запрошують на російські пропагандистські шоу як "військового експерта", відзначив високий бойовий дух та професіоналізм українських військ.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua