• USD 29.3
  • EUR 30.1
  • GBP 35.1
Спецпроєкти

Не всі території для України у пріоритеті, — Зеленський

Україна прив'язується не до дат деокупації, а до людей, які мешкають на тимчасово окупованих територіях. І території, де людей немає, для України не в пріоритеті

Офіс президента України
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив президент Володимир Зеленський на спільному брифінгу із президентом Словаччини Зузаною Чапутовою, передає "ДС".

Він додав, що найголовніше зараз, зберегти життя людей і Україна чекатиме на постачання зброї від західних партнерів.

"Нам складно через те, що бракує кількості відповідної зброї. Ми не привязумося до дат деокупації, ми привязуємося до людей. Якщо наші кроки, пов'язані з деокупацією того чи іншого регіону, будуть пов'язані з десятками тисяч загиблих людей, то ми будемо чекати на відповідну зброю, щоб зберегти по максимуму наших людей. Бо ці території без живих українців нам чесно кажучи не в пріоритеті. Перш за все ми повинні максимально думати про наших людей", — сказав він.

За словами Зеленського, найскладніша ситуація на Сході України.

"Але наша держава, ЗСУ і всі ми боремося проти російської агресії. Ситуація складна на сході через те, що зосереджена найбільша кількість техніки, військових формувань РФ і зрадників, які є колаборантами, сепаратистами, представниками умовних "ДНР" і "ЛНР". Вони зосередили всі сили там", — сказав глава держави.

Президент також наголосив, що Україна звільнятиме всі окуповані Росією території в межах міжнародно визнаних кордонів нашої держави.

Як повідомляла "ДС", радник голови Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що Україна обов'язково звільнить від російських окупантів Південь України, як тільки накопичить достатньо сил.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua