• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Не за два-три тижні: Арестович прогнозує перелом у війні з Росією у лютому-березні наступного року

Корінний перелом у війні Росії проти України, мабуть, настане у лютому-березні 2023 року

Олексій Арестович
Олексій Арестович / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це радник Офісу президента Олексій Арестович заявив в ефірі YouTube-каналу "Фейгін Live", повідомляє "ДС".

Арестович зазначив, що у Кремля вже почалися проблеми, які лише посилюватимуться. Окупанти усвідомлюють, що суттєво поступаються у гонці потенціалів.

"Вони зняли всі свої війська, всі свої ПВК, яких близько 40 тисяч людей воюють в Україні. Зняли навіть із Малі останніх, які там охороняли уранові копальні", — зазначив радник ОП.

Чиновник Офісу президента підкреслив, що Росія вже "вигрібає останні ресурси" і просить зброю навіть у Північної Кореї, а також має серйозні проблеми з ракетами, які намагається купити в Ірану і доставити через Каспійське море.

"Мобілізацію не вдається закінчити, тому вся ця історія — квиток в один кінець. Лютий-березень, я думаю, настане докорінний перелом. І тому вони вживають усіх заходів, щоб конфлікт заморозити, затягнути або домовитися про припинення вогню", — зазначив Арестович.

Нагадаємо, за даними Американського інституту вивчення війни, президент Росії Володимир Путін залежить від сил фінансиста групи "Вагнер" Євгена Пригожина та чеченського лідера Рамзана Кадирова в Україні.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua