• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Не зовсім зрозуміло, чи живий Путін: Зеленський не бачить, з ким вести переговори в РФ

Президент України Володимир Зеленський пояснив, що наразі незрозуміло, з ким із представників Росії можливо вести переговори. Крім того, нема впевненості, чи російський президент Володимир Путін взагалі живий

Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав на "Українському сніданку" в Давосі, передає "ДС".

"Перемовини — це не мир. Його треба усвідомлювати сторонами. Тим не менш, з мого президенства ми робили все, щоб дипломатією звільнити наші землі і постійно це пропонували. Але хтось не хотів, потім у когось не було часу, хтось не вірив, а хтось висував умови", — зазначив Зеленський.

Він також пояснив, що таких "хтось" було дуже багато з центром в Москві.

"І сьогодні я не зовсім розумію з ким говорити й про що. Я не впевнений, що той президент Росії, який іноді з'являється на "хромакеї". Він там з'являється, але я не зовсім розумію, що це саме він там є і не до кінця розумію, що він живий. Або чи він приймає рішення, чи це хтось там приймає рішення? Що за коло осіб? В мене немає такої інформації", — заявив Зеленський.

Глава держави також звернув увагу на те, що РФ пообіцяла європейським лідерам одне, а потім почати повномасштабне вторгнення в Україну.

"Я просто не зовсім розумію з ким ми маємо справу. Тому коли ми кажемо про перемовини, то я не зовсім розумію з ким. Мені здається спочатку Росія повинна знайти "когось", а потім запропонувати "щось", — підсумував Зеленський.

Як повідомляла "ДС", у Давосі (Швейцарія) 16 січня стартував Всесвітній економічний форум. Форум триватиме до 20 січня. Цьогоріч він проходитиме під гаслом "Співпраця у фрагментованому світі". Серед тем, які планують обговорили — розв'язання енергетичних та продовольчих криз, боротьба з високою інфляцією, усунення соціальних уразливостей, протидія геополітичним ризикам.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua