• USD 28.1
  • EUR 32.1
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Недостатньо для нападу: Данілов прокоментував кількість військових РФ на кордоні з Україною

Секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов заявив, що на кордоні з Росією зараз 92 тисячі військовослужбовців, але їй буде потрібно набагато більше, якщо вона збирається вторгнутися в Україну

Олексій Данілов
Олексій Данілов / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Данілов сказав в інтерв'ю Reuters, передає "ДС".

"Було деяке (збільшення чисельності військ – ред.), але настільки критично, щоб ми могли сказати: ось воно, це (вторгнення, – "ДС") відбудеться зараз", — зазначив Данілов.

За його словами, Росії потрібно не менше 500-600 тисяч солдатів на кордоні, "щоб тримати ситуацію під контролем у разі настання".

Данілов сказав, що Росія може збільшити чисельність військ дуже швидко і в будь-який момент, але їй потрібно понад 24 години, щоб підвести достатню кількість військ до кордону для початку вторгнення.

Також секретар РНБО зазначив, що Київ, як і раніше, стурбований нарощуванням військової потужності і що ситуація не зазнала великих змін після відеодзвінка 7 грудня, в якому президент США Джо Байден попереджав президента Росії Володимира Путіна про наслідки вторгнення в Україну.

Як повідомляла "ДС", секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що загроза вторгнення Росії в Україну є постійно, але ситуація перебуває під контролем.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua