• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

"Нескорений Київ живе і працює", - Кличко онлайн відкрив Київський інвестфорум, який цього року проходить у Брюсселі

Сьогодні у Брюсселі відкрився Київський інвестиційний форум. Організувати захід і зібрати потенційних інвесторів, які хочуть допомогти Києву та Україні, запропонував мер Брюсселя Філіп Клоз

Володимир Кличко
Володимир Кличко
Реклама на dsnews.ua

Мер Києва Віталій Кличко виступив на відкритті Київського інвестфоруму онлайн, передає "ДС".

"Вперше форум відбувається за межами Києва. І це символічно, що перший закордонний інвестиційний форум Києва проходить саме в Брюсселі, в серці Європи. Бо в європейській родині бачать своє майбутнє кияни та всі українці. Ми розраховуємо на допомогу і взаємовигідну співпрацю з інституціями Євросоюзу, державними органами країн-членів ЄС та бізнес-спільнотами. Єдина, стабільна та потужна Європа неможлива без вільної та успішної України. І я переконаний, разом ми переможемо! І станемо ще сильнішими!" – наголосив Віталій Кличко.

Мер Києва зазначив, що сьогодні українці захищають свій європейський вибір та європейські цінності, мир та стабільність на всьому європейському континенті.

"Сьогодні ми як ніколи знаємо ціну своєї свободи і своєї гідності. Ми довели, що не боїмося і не скоримося. На Київ та столичну агломерацію чекає дуже складна зима. Та нескорений Київ живе і працює. Жорстокий і підступний ворог хоче залякати нас, знищити українську державність та український народ. Та ми стоїмо, б’ємося і віримо в свою перемогу над путінською диктатурою! Свою та наших партнерів і союзників. Таких як Бельгія, всі країни демократичного світу. Тільки так можна позбавити агресора можливості шантажувати Україну та європейську спільноту. Тільки так можна побудувати нову, більш надійну систему європейської безпеки", – наголосив Кличко.

Кличко наголосив, що Україна повинна продовжувати працювати над реформами і постати після війни новою – потужною та сучасною – державою. А також нагадав, що Київ завжди був першим у перетвореннях та змінах в Україні і продовжить впроваджувати найбільш сміливі та іноваційні рішення.

Київський інвестиційний форум зібрав понад 300 учасників – представників європейських інституцій, муніципалітетів, міжнародних інвестиційних фондів та фінансових організацій, європейського бізнес-середовища. В ньому беруть участь, зокрема, мери європейських міст, посли іноземних держав у Королівстві Бельгія, Єврокомісар ЄС з питань юстиції Дідьє Рейндерс, регіональний директор Міжнародної фінансової корпорації у Центральній та Східній Європі Рана Карадшех-Хаддад, голова офісу Європейського інвестиційного банку в Україні Жан Ерік де Загон, заступник генерального директора Генерального директорату з питань сусідства та розширення Європейської комісії Катаріна Матернова, засновник Klitschko Ventures Володимир Кличко, директор Google.org у країнах Європи, Середнього Сходу та Африки Роан Барнет.

Віталій Кличко в онлайн-форматі візьме участь в дискусії щодо майбутньої відбудови Києва, а також поспілкується з іноземними журналістами. Також під час форуму планується підписати угоди про побратимство з кількома європейськими містами і Меморандум з Європейським Інвестиційним Банком щодо виділення 450 мільйонів євро на модернізацію вагонів київського метрополітену.

    Реклама на dsnews.ua