• USD 36.6
  • EUR 39.6
  • GBP 45
Спецпроєкти

"Невдала спроба": в "Укренерго" спростували черговий фейк росіян

"Укренерго" спростувало справжність листа керівника "Укренерго" Володимира Кудрицького до Міністерства енергетики України щодо відновлення експорту

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

"Лист" Кудрицького поширили російські пропагандисти, повідомляє "ДС" із посиланням на пресслужбу "Укренерго".

"Автори фейку настільки поспішають, що звертаються від "ради директорів" Укренерго. Хоча в українського системного оператора є лише Наглядова Рада та Правління. "Рада директорів" є в російського оператора мереж, від яких Україна від'єдналась 24 лютого назавжди. Це чергова невдала спроба переконати громадян, ніби-то у відключеннях електроенергії винні енергетики, а не 9 масованих хвиль російських атак", — йдеться у повідомленні.

В "Укренерго" наголосили, що експорт електроенергії не відбувається з 11 жовтня, і це можна побачити на інформаційних майданчиках європейських мереж. В компанії закликали українців дотримуватися інформаційної гігієни.

Як повідомляла "ДС", у Росії звернулися до міжнародних організацій у зв'язку з публікацією у Telegram-каналах відео, на яких, за твердженням РФ, українські військові вбивають російських полонених. Відео виявилося фейком.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua