• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 45
Спецпроєкти

Нічия нам не потрібна: Кулеба заявив, що Україну влаштує тільки перемога

Замість пропозицій передчасних мирних переговорів з Росією метою партнерів має бути перемога України, яка принесе стійкий та справедливий мир на європейський континент

Дмитро Кулеба
Дмитро Кулеба / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, передає "ДС".

"Нам потрібна перемога, а не нічия. Якщо дозволити Росії взяти зараз паузу, Путін створить посеред Європи заморожений конфлікт, гігантську бомбу уповільненої дії, яка буде готова вибухнути щомиті", — йдеться у відеозверненні Кулеби до учасників ювілейного конгресу Пан’європейського союзу.

За його словами, для Європи було би стратегічною помилкою переслідувати таку мету.

"Застерігаю партнерів України: не пропонуйте нам компроміси із совістю, територіальною цілісністю чи суверенітетом. Бо це будуть і ваші компроміси з власною безпекою", — сказав міністр.

За словами Кулеби, жодна країна в світі не прагне миру так, як Україна, але "такі війни як ця мають завершуватися перемогою добра над злом". Він закликав партнерів працювати разом над досягненням мети перемоги України.

Нагадаємо, за словами заступника міністра оборони України Володимира Гаврилова, вже на початку зими Збройні сили України можуть повернути тимчасово окупований Крим, а війна між Україною та Росією, можливо, завершиться до кінця весни.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua