• USD 29.3
  • EUR 31.2
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Нічого нового не відбулося, перемога буде за нами, - Данилов після засідання РНБО

Ситуація в державі є абсолютно контрольованою і приводів для паніки немає

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заяви секретар РНБО Олексій Данилов після засідання Ради національної безпеки та оборони, повідомляє "ДС".

Данилов заявив, що останнім часом в ЗМІ з’являється багато "парамілітарної белетристики" і закликав журналістів "трошечки збавити накал".

"Ситуація, яка зараз є – вона є для нас цілком зрозумілою. Немає на сьогоднішній день приводів, щоб ми з вами панікували. Я б просив, зоб всі були в спокої", — сказав Данілов. 

Він також підкреслив, що Збройні сили України здатні дати відсіч у разі необхідності.

"Ситуація є абсолютно контрольованою. Для нас немає нічого нового… Країна наша одна, ми її нікому віддавати не збираємось і перемога точно буде за нами. В разі необхідності ми всі станемо пліч о пліч, щоб захистити нашу країну", — сказав секретар РНБО.

Данилов також нагадав, що ситуація є складною з 2014 року.

Нагадаємо, Державний департамент США наказав сім'ям американських послів обов'язково покинути Україну. Самим дипломатам дозволили залишити Київ на власний розсуд. У свою чергу МЗС України вважає це рішення Держдепу "передчасним".

Великобританія за США стала відкликати співробітників свого посольства в Україні на тлі попереджень про російське вторгнення. Австралія також розпочала евакуацію сімей дипломатів.

Водночас, Високий представник ЄС Жозеп Боррель заявив, що не бачить причин для евакуації послів країн альянсу з України.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua