• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Нідерланди слідом за США оголосили про надання пакету військової допомоги для України на 120 млн євро

У п'ятницю, 4 листопада, Нідерланди оголосили про надання Україні нового пакету військової допомоги на загальну суму в 120 мільйонів євро

Прапор Нідерландів
Прапор Нідерландів
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Міністерства оборони Нідерландів, передає "ДС".

"Нідерланди вкотре постачають Україні важку військову техніку. Загальна вартість пакета становить 120 млн євро", — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, 45 млн євро призначаються для танків Т-72. Спільно зі США Нідерланди постачають із Чехії 90 модернізованих та капітально відремонтованих танків.

"Очікується, що Україна отримає частину танків уже наступного місяця. Це постачання наголошує на постійній підтримці Нідерландами та їх союзниками самооборони України", — заявив міністр оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен.

Міністр додав, що новий пакет військової допомоги є важливим сигналом для Росії. За його словами, союзники продовжують об'єднувати зусилля для підтримки українських збройних сил у боротьбі з агресивною війною Росії.

Нагадаємо, 4 листопада США оголосили про новий пакет військової допомоги для України на 400 мільйонів доларів, до якого увійшли танки, бронетранспортери, безпілотники та катери.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua