• USD 28.3
  • EUR 32.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Жодних "віялових відключень" з початку опалювального сезону не було, — Шмигаль

Опалювальний сезон в Україні проходить стабільно, запасів енергоресурсів для проходження осінньо-зимового періоду достатньо

Жодних "віялових відключень" з початку опалювального сезону не було;
Жодних "віялових відключень" з початку опалювального сезону не було;
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Два місяці вже пройшло від його початку, і можемо говорити, що наразі все проходить стабільно і спокійно", — повідомив Шмигаль.

Політик запевнив, що наразі у підземних сховищах газу знаходиться понад 15 млрд кубометрів "блакитного палива", чого достатньо для забезпечення потреб як населення, так і непобутових споживачів.

Прем'єр-міністр також повідомив про стабілізацію ситуації з поставками вугілля. Так, цього місяця Україна має отримати близько 2 млн тонн цього палива при очікуваному споживанні 1,5 млн тонн.

Він наголосив, що ніяких графіків аварійних відключень та графіків обмеження потужності не застосовувалося. Наразі відключення електроенергії у населених пунктах пов'язані або із ремонтними роботами на електромережах, або із погодними умовами.

Як писала "ДС", запаси вугілля на складах теплових електростанцій державної компанії "Центренерго" станом на 3 грудня досі залишаються удвічі нижчими від мінімально допустимого рівня.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua