• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 35.5
Спецпроєкти

"Ніякого захоплення не буде, бо за Харковом - уся Україна", - Кличко скликає засідання АМУ з питань тероборони кожного міста

Голова Асоціації міст України, мер Києва Віталій Кличко ініціює проведення 28 січня засідання правління АМУ для обговорення питань територіальної оборони міст. Особлива увага має бути приділена питанням безпеки та обороноздатності прикордонних регіонів

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook

"Сьогодні для захисту української держави вкрай важливі чітка координація дій, спільна робота та єдина позиція місцевої влади та центральної. Тому я ініціював зібрати засідання правління Асоціації міст України, на якому обговоримо заходи з організації територіальної оборони кожної області, кожного міста та містечка. Єдність, витримка і спокій, взаємодопомога та взаємопідтримка — головне в час таких складних випробувань для країни", — зазначив Кличко. 

Він висловив підтримку місту Харкову, яке президент Зеленський згадав в інтерв’ю The Washington Post як прикордонне місто, що може бути захоплене в разі широкомасштабного російського вторгнення. 

"На тлі обговорення останніми днями заяв щодо, нібито, ймовірного захоплення російським агресором Харкова, як голова Асоціації міст України, від імені АМУ хочу висловити місту Харкову та всій Харківщині підтримку і переконання, що ніякого захоплення не буде. Бо за Харковом — уся Україна! Окрім Харківщини прикордонними є Донеччина, Луганщина, Чернігівщина, Сумщина, Херсонщина та деякі інші регіони, що межують з Росією. Питання їхньої безпеки та обороноздатності – це питання безпеки й усіх інших регіонів України", — заявив Кличко.

    Реклама на dsnews.ua