• USD 36.6
  • EUR 37.6
  • GBP 44.4
Спецпроєкти

Новинський склав повноваження народного депутата (ДОКУМЕНТ)

Вадим Новинський вирішив скласти повноваження народного депутата і зосередитись на гуманітарних проєктах та служінні УПЦ МП

Вадим Новинський
Вадим Новинський
Реклама на dsnews.ua

Про це він повідомив у середу, 6 липня, передає "ДС".

"Я ухвалив рішення скласти повноваження народного депутата України та зосередитись на гуманітарних проєктах, на розвитку національної економіки, служінні Української Православної Церкви та на відновленні зруйнованих храмів", — заявив Новинський.

Вадим Новинський — депутат від "Опозиційного блоку". Він входить у першу десятку найбагатших українців за версією Forbes. Його статки оцінюють в $1,4 мільярда. Новинський є засновником фінансово-промислової групи "Смарт-Холдинг" і власником пакету акцій компанії "Метінвест". Основними акціонерами "Метінвесту" є група "СКМ" Ріната Ахметова (71,24%) і "Смарт-Холдинг" Вадима Новинського (23,76%), які спільно керують компанією.

23 квітня 2020 року стало відомо, що предстоятель УПЦ МП митрополит Онуфрій висвятив Новинського на диякона.

Новинський народився у Санкт-Петербурзі (Росія). Колишній президент-втікач Віктор Янукович надав йому громадянство України у травні 2012 року, напередодні дня народження російського бізнесмена. Указ містив формулювання "за видатні заслуги перед Україною".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua