• USD 41.5
  • EUR 45.2
  • GBP 53.6
Спецпроєкти

"Потрібно більше далекобійності": Зеленський анонсував нові міжнародні рішення щодо зброї для України

Російську бойову авіацію необхідно знищувати "там, де вона є, усіма засобами, які тільки ефективні"

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський / Офіс президента України
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив у вечірньому відеозверненні президент Володимир Зеленський, передає "ДС".

Коментуючи сьогоднішній російський удар по Харкову, внаслідок якого загинула людина і 12 дістали поранень, він наголосив на необхідності знищувати російську бойову авіацію "там, де вона є, усіма засобами, які тільки ефективні".

За словами Зеленського, бити по російських аеродромах — "також, це цілком справедливо, і нам потрібне це спільне рішення з нашими партнерами — безпекове рішення".

"Нещодавнє погодження ударів по російській території — поблизу кордону — дало змогу знищити частину російського терористичного потенціалу. Але тільки частину. Потрібно убезпечити людей і життя повністю від російського терору — потрібно більше далекобійності, потрібна відповідна зброя для українців. І ми працюємо над цим із партнерами — ми робимо все, щоб наблизити рішення", — заявив глава держави.

Він додав, що загалом наступні тижні червня та першої половини липня мають стати для України "не менш результативними, ніж травень, ніж перша половина червня".

"Ми вже отримали рішення щодо нових "петріотів" для України й готуємо продовження, ми працюємо над постачанням іще систем ППО. І далекобійність зараз — це питання не лише про те, чого ми можемо досягти на полі бою, але й про те, коли взагалі завершиться війна. Що більше ми можемо, то швидше вдасться примусити Росію до справедливого миру", — зазначив президент.

Як писала "ДС", у Головному управлінні розвідки Міноборони оцінили ситуацію на фронті на сході України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua