• USD 29.3
  • EUR 29.8
  • GBP 34.8
Спецпроєкти

Обіцяли службу в армії РФ, "гарну пенсію" та житло: Telegram-канал оприлюднив звернення крейсера "Москва" до захисників Зміїного (АУДІО)

Російські військові з крейсера "Москва", який пізніше затонув, вмовляли українських захисників острова Зміїний здатися, обіцяючи матеріальні блага

Росіяни умовляли українських захисників Зміїного здатися
Росіяни умовляли українських захисників Зміїного здатися
Реклама на dsnews.ua

Аудіозапис звернення росіян до українських військових опублікував Telegram-канал "Труха", повідомляє "ДС".

Російські військові просили "відмовитися від участі в братовбивчій війні на користь заокеанських господарів" та "вибрати правильну сторону". Натомість обіцяли "можливість гідно влаштувати життя на "цивілці" або продовжити службу у Збройних силах Російської Федерації".

"… з перспективою кар'єрного зростання, стабільною заробітною платою. Вирішити житлові проблеми, отримати хорошу військову пенсію в старості, жити в єдиній великій країні. Прийміть правильне рішення, залиштеся живими та живіть правильно", — умовляли росіяни українських бійців.

Натомість просили підняти білий прапор та діяти за їх подальшими вказівками, розрядити зброю, припинити зв'язок зі своїм командуванням.

Як писала "ДС", 24 лютого до острова Зміїний підійшов російський крейсер "Москва" та запропонував українським прикордонникам, які були на острові, здатися. Відповідь прикордонників — "Російський корабель, йди на х**!" — вже стала одним із символів героїчного опору українців окупантам.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua