• USD 28.8
  • EUR 32.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Офіс президента та Олег Татаров встановили контроль над тіньовими потоками Києва, – ЗМІ

Офісу президента в особі керівника ОПУ Андрія Єрмака та його заступника Олега Татарова вдалося встановити контроль над тіньовими фінансовими потоками Києва та "кришуванням" схем з розпилу столичного бюджету

Олег Татаров
Олег Татаров
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у статті, опублікованій на порталі delo.ua, повідомляє "ДС".

Як йдеться у статті, перший серйозний крок щодо входження до "київських схем" Андрій Єрмак здійснив у листопаді 2019 року — тоді він домігся, щоб на посаду директора Департаменту з благоустрою КМДА було призначено Олексія Кулебу. У грудні 2020 року його ставленик Кулеба був підвищений до першого заступника голови КМДА з питань самоврядних повноважень.

ЗМІ раніше писали, що Єрмак закріпився у темі "кришування" столичних МАФів ще за мера Києва Леоніда Черновецького, тому вигоди, які можна отримати, маючи свою людину в керівництві КМДА, для нього були очевидними.

Втім, сам курирувати та займатися "договорняками" очільник Офісу президента не міг — надто публічна посада, яка привертає пильну увагу з боку журналістів та громадськості.

Тому координатором усіх "київських схем" став призначений у серпні 2020 року заступник голови ОПУ Олег Татаров. Як відомо, в Офісі президента він займається діяльністю правоохоронних органів.

Наступний учасник "київських схем", як кажуть у статті – Владислав Трубіцин. Після місцевих виборів 2020 року Трубіцин став депутатом Київради від "Слуги народу", отримав посаду голови Постійної комісії міськради з питань підприємництва, а також очолив велике міжфракційне об'єднання "Успішний Київ". Сьогодні його називають головним комунікатором у міськраді за "київськими схемами".

Ще одна фігура, про яку громадськість дізналася трохи згодом, — скандальний київський забудовник, нардеп від ОПЗЖ Вадим Столар. Про його зв'язки з ОПУ у червні 2021 року повідомив колишній народний депутат Олександр Черненко.

Інформацію про те, що Столар справді зблизився з Банковою, тоді ж підтвердив портал ZN.UA.

За даними екснардепа Черненка, Столар є фігурантом розслідування Офісу генпрокурора у трьох кримінальних справах: легалізація доходів, отриманих незаконним шляхом, ухилення від сплати податків, фінансування тероризму.

Навіть після побіжного аналізу минулої активності всіх вищеописаних, складно подумати, що їх поєднують загальні політичні цілі. Натомість є можливість домагатися виконання поставлених завдань. Враховуючи рівень впливу учасників цього "підприємства", конкурентів у Києві сьогодні у них немає, йдеться у статті.

    Реклама на dsnews.ua