• USD 36.6
  • EUR 36.2
  • GBP 41.4
Спецпроєкти

Окупанти хочуть укріпити оборону Криму "москвичами", "пітерцями" та строковиками, — ГУР

За даними української розвідки, військові комісаріати вже навіть московської та ленінградської областей отримали вказівки стосовно масового призову на військову службу

Окупанти хочуть укріпити оборону Криму
Окупанти хочуть укріпити оборону Криму "москвичами", "пітерцями" та строковиками
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки Міноборони, передає "ДС".

За його інформацією, військові комісаріати вже навіть московської та ленінградської областей, зокрема Москви та Санкт-Петербургу, отримали вказівки стосовно масового призову на військову службу місцевих жителів. Призваними під час прихованої мобілізації "москвичами" та "пітерцями" будуть комплектуватися військові частини дислоковані в Криму.

"Крім того, з метою доукомплектування військових частин ЗС РФ, дислокованих на тимчасово окупованій території АР Крим, та посилення оборони Кримського півострову командувачем Південного військового округу генералом армії Дворніковим Олександром Володимировичем (так званим "сирійським м'ясником") було ухвалене рішення відправити в Крим 1200 військовослужбовців строкової служби", — додають у ГУР.

Оскільки на території Крими бойових дій поки немає, цим військовим не пропонують підписувати контракт. Розвідка вважає що це може свідчити про економію коштів та небажання виплачувати всіх визначених законодавством РФ надбавок.

"1200 військовослужбовців строкової служби будуть служити та помирати під ударами українських військ та від рук "партизанів" за зарплату строковика, а це близько 5 тис. рублів (близько 82 доларів). Економія державних російських коштів також відбудеться й рахунком невиплати компенсації у разі загибелі військовослужбовців, адже участь строковиків у бойових діях Російська Федерація заперечує", — зазначають розвідники.

Як писала "ДС", радник голови Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що Україна уже розпочала підготовку евакуаційних маршрутів для жителів анексованого Криму, які виявлять бажання покинути півострів на час активної деокупації.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua