• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.6
Спецпроєкти

Окупанти в Мелітополі відбирають у колаборантів закордонні паспорти

У росіян загострюється "кадровий голод" на окупованих українських територіях

Закордонний паспорт
Окупанти відбирають у колаборантів закордонні паспорти
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Центру національного спротиву, передає "ДС".

"Місцеве населення відмовляється співпрацювати з росіянами. Попри ротації російських працівників різних сфер на тимчасово окуповані території України, в окупантів залишаються проблеми з фахівцями середньої ланки. Після невдалих спроб росіян залучити місцеве населення до співпраці, вони налагодили систему "відряджень" на тимчасово куповані території працівників з РФ", — кажуть у відомстві.

Більшість керівних посад в окупаційних адміністраціях і структурах, за даними ЦНС, майже відразу зайняли росіяни. Вони постійно шукають працівників серед місцевих, проте це не працює, й окупанти мусять застосовувати значно важчий та ресурсно дорожчий процес "відряджень".

"Місцеві гауляйтери вже відчувають наростання напруги. І щоб і ті колаборанти, які вже працюють на росіян, не втекли, в них вилучають закордонні паспорти. Зокрема, таку практику почали застосовувати щодо мелітопольських колаборантів", — додали у ЦНС.

Як писала "ДС", після серії вибухів у Мелітополі, що були останніми тижнями, окупанти почали замінювати місцевих колаборантів на приїжджих із Росії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua