• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.8
Спецпроєкти

Окупанти повернулися до Енергодару та збільшили кількість військ на ЗАЕС

Так звана "евакуація" в окупованому місті Енергодар запорізької області завершилася і російські військові повернулися до міста. Крім того, бів збільшений збройний контингент на Запорізькій атомній електростанції

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє пресслужба "Енергоатому", передає "ДС".

"Після так званих відпусток, під час яких з Енергодару в бік Азовського моря вивозилися не лише представники окупаційної "влади", але й документація і техніка, "асвабадітєлі" знову припхалися до міста-супутника Запорізької АЕС. Повернулися до міста й відновили свою "роботу" ключові служби загарбницького "ладу". Знову функціонують російські відділення банків та місцева "адміністрація", — йдеться в повідомленні.

Крім того, на Запорізькій АЕС суттєво зросла кількість російських окупантів.

"Зараз тут налічується понад 2500 військових РФ, і їх уже навіть більше, ніж станційного персоналу. Тобто найбільшу атомну станцію в Європі окупанти цілком і повністю перетворили на свою укріплену військову базу", — зазначили в державній компанії.

Також збільшилася кількість військових та патрулів окупантів в самому Енергодарі.

Як писала "ДС", 7 травня експерти Міжнародного агентства з атомної енергії, що перебувають на ЗАЕС, повідомили, що окупанти розпочали евакуацію жителів Енергодара, окрім атомників.

10 травня голова "Енергоатому" Петро Котін заявив, що російські окупанти, які перебувають на Запорізькій АЕС, проводили навчання зі швидкої евакуації на випадок українського контрнаступу.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua