• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Окупанти панікують та розривають контракти з Міноборони Росії, – ГУР

Російські окупанти бояться Збройних сил України та намагаються розірвати діючі контракти з Міністерством оборони РФ

Російський окупант
Російський окупант
Реклама на dsnews.ua

Про це в інтерв’ю проєкту Радіо Свобода Крим.Реалії повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Скібіцький, передає "ДС".

"Якщо перші місяці той же самий БАРС – "бойовий армійський склад цієї країни", як вони називають, доволі активно залучався і ми знаємо, як йшли і йдуть формування цих батальйонів – то зараз ми знаємо вже є ознаки того, що громадяни Росії відмовляються підписувати контракти. Ті, які перебувають в БАРСі, (відмовляються, – "ДС") підписувати контракти на проходження служби, тому що вони розуміють – вони одразу будуть направлені до нас, на нашу територію, для ведення бойових дій", – сказав він.

Скібіцький уточнив, що найбільше відказників в тих підрозділах, де найбільші втрати. Він пояснив, що юридично війни немає, є спеціальна операція, яка дозволяє по поверненню в свій підрозділ не продовжувати контракт.

"Просто люди не хочуть продовжувати контракт і його розривають. І тут юристи, як то кажуть, їм навпаки підказують, як це правильно зробити. Тому що, якщо б була війна, це була б зовсім інша відповідальність за невиконання наказу", – пояснив представник ГУР.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua