• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Окупанти повністю захопили Сєвєродонецьк: мер описав події в місті

Російська армія повністю захопила Сєвєродонецьк Луганської області і станом на 25 червня виїхати з міста можна лише на підконтрольну окупантам територію. Наразі загарбники намагаються наводити свої порядки та призначили коменданта

Зруйнований будинок у Сєвєродонецьку
Зруйнований будинок у Сєвєродонецьку
Реклама на dsnews.ua

Про це мер міста Олександр Стрюк розповів у прямому ефірі спільного інформаційного марафону UAразом на українських телеканалах, передає "ДС".

"Місто повністю під окупацією РФ. Намагаються там наводити свої порядки, призначили якогось свого коменданта, який там збирає якийсь актив. Місто настільки знищене, що людям важко буде справлятися з цією ситуацію. Будемо сподіватися, що місто якомога швидше повернеться під контроль України", – сказав Стрюк.

"Люди можуть залишити місто тільки в бік окупованої території. Якщо буде можливість потрапити на підконтрольну територію України, то ми будемо цьому сприяти. Але поки що такої можливості немає", – розповів мер.

Він також повідомив, що окупанти вже почали знімання пропаганди з жителями Сєвєродонецька, що перебував укриттях заводу "Азот".

"Частково вони (цивільні, – "ДС") вже залишають територію "Азоту". Вони виходять, з ними знімають пропагандистські ролики. Вони потребують допомоги і медичної, і психологічної", – зауважив міський голова.

Нагадаємо, 24 червня голова Луганської ОВА Сергій Гайдай заявив, що ЗСУ доведеться відходити із Сєвєродонецька, оскільки перебувати на розбитих позиціях немає сенсу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua