• USD 36.6
  • EUR 39.1
  • GBP 43.8
Спецпроєкти

Окупанти скоротили кількість носіїв "Калібрів" у Чорному морі до трьох

Російські військові скоротили кількість носіїв крилатих ракет "Калібр" у Чорному морі з 4 до 3, загальний залп яких складає близько 24 ракети

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє пресслужба ВМС ЗС України, передає "ДС".

"В Чорному морі на бойовому чергуванні знаходиться 11 ворожих кораблів, серед яких 3 носії крилатих ракет "Калібр", загальний залп складає близько 24 ракети", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що в Азовському морі окупанти продовжують контролювати морські комунікації утримуючи на бойовому чергуванні 2 кораблі.

Крім того, в Середземному морі знаходиться 10 ворожих кораблів, з них 5 носіїв крилатих ракет "Калібр", загальний залп – 72 ракети.

Також за добу в інтересах Росії прохід Керч-Єнікальською протокою здійснили: до Азовського моря – 16 суден, з них 5 суден рухались з протоки Босфор; до Чорного моря – 6 суден, з них 4 судна продовжили рух у напрямку протоки Босфор.

Військові нагадують, що Росія продовжує порушувати Міжнародну конвенцію з охорони людського життя на морі 1974 р. (SOLAS), вимикаючи системи автоматичної ідентифікації (AIS), на цивільних суднах в акваторії Азовського моря.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua