• USD 36.6
  • EUR 37
  • GBP 44
Спецпроєкти

Окупанти визнали, що в Криму провалився туристичний сезон

Кількість туристів, які відвідали Крим за червень, виявилася на 40% меншою за аналогічний показник у 2021 році

Крим
Крим
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив маріонетковий "глава" окупованого Росією Криму Сергій Аксьонов, передає "ДС" із посиланням на російський "Интерфакс".

"Червень ми брали динаміку, аналізуючи лише колективні засоби розміщення без приватного сектору, — 815 тисяч відпочиваючих. Порівняно з минулим роком — менше на 40%, з 2019-го — всього на 12%. Розуміємо, що сезон повноцінно не відбувся", — сказав Аксьонов.

Маріонетковий ставленик Кремля сподівається, що туристична логістика в окупованому Криму зміниться наступного року "через відкриття курортів у Херсонській та Запорізькій областях".

"Наступний рік буде іншим. Я впевнений, що будуть відкриті курорти в Херсонській, Запорізькій областях, інших областях України. Крим буде транзитним регіоном, інші регіони включаться до процесу. Сама логістика турпотоків зміниться наступного року. Це вже буде інша реальність, інші виклики, але впевнений, що ми впораємося з ними", — додав він.

Глава Ростуризму Заріна Догузова заявила, що окупанти розраховують, що падіння турпотоку не стане критичним і не перевищить 30%, але за прогнозами "туристів" в окупований Крим приїде на 30-50% менше, ніж у 2021 році.

Догузова також розповіла, що Кримський півострів у перспективі 5-10 років повинен "стати еталонним, якісним, сучасним цілорічний курорт, який нічим не поступається кращим світовим аналогам".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua