• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 45
Спецпроєкти

Омбудсмен закликав Резнікова дозволити роботу журналістам CNN

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубинець звернувся до міністра оборони Олексія Резнікова з проханням переглянути правила роботи журналістів у зоні бойових дій та повернути акредитацію знімальній групі телеканалу CNN

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це омбудсмен повідомив у своєму Telegram-каналі, передає "ДС".

"Жителі Херсону з прапорами на плечах співають гімн України в сюжеті CNN. Хіба це не прекрасно? Люди з інших країн побачили правду – що херсонцям не потрібен ніякий "руський мір", а вони є українцями і чекали на ЗСУ", — зазначив він.

Лубинець звернув увагу, що контроль за діяльністю медіа під час війни необхідний. І для цього у Генштабі створено Центральне управління цивільно-військового співробітництва.

"Однак недостатньою є комунікація з міжнародними медіа, задача яких давати оперативну інформацію з місця подій для того, щоб громадяни країн-партнерів на власні очі побачили задля чого працює зброя та гуманітарні програми, які фінансуються з податків. Неприйнятним в таких умовах є скасування дозвілу на роботу. Є потреба переглянути це рішення та підходи до роботи цивільно-військового співробітництва з медіа", — наголосив Лубинець.

Омбудсмен додав, що у зв'язку з цим направив відповідне звернення до міністра оборони Олексія Резнікова. Саме щодо цього я звернувся до міністра оборони України Олексія Резнікова.

Як повідомляла "ДС", 13 листопада стало відомо, що Генеральний штаб ЗСУ анулював прескартки та дозвіл на роботу знімальним групам телеканалів Sky News та CNN через несанкціоноване відвідування деокупованого Херсону.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua