• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

"Він любить горілку?": Зеленський поміркував про те, як привернути до себе Берлусконі

Президент України Володимир Зеленський відповів на заяви лідера партії "Вперед, Італіє" Сільвіо Берлусконі та натякнув на пристрасть колишнього прем'єра до подарунків від глав держав

Володимир зеленський
Володимир зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це політик сказав в інтерв'ю італійському виданню Corriere Della Sera, передає "ДС".

"Я чув заяви Берлусконі. Я не знаю його особисто. Але, можливо, треба йому теж щось надіслати. Він любить горілку? У нас в Україні дуже хороша якість, якщо він хоче, що йому її надішлемо", — сказав Зеленський.

Зазначимо, що про цей алкогольний напій президент України згадав недарма. У жовтні минулого року видання LaPresse опублікувало аудіозапис розмови Берлусконі із соратниками. У ньому колишній італійський прем'єр зізнається про поновлення спілкування з президентом Росії Володимиром Путіним та подарунком від того на день народження — 20 пляшках горілки та "дуже добрий лист".

Окрім пропозиції подарунку, Зеленський сказав, що для України дуже важливо не втратити підтримку Італії, яку вдалося здобути всупереч російській пропаганді.

"Я вважаю, що частина нашої слабкості пов'язана з роботою російської пропаганди. Саме тому я особисто з першого дня вторгнення створив систему безперервної комунікації для надання правдивої версії фактів. З моменту російського вторгнення в Крим і на Донбас ми бачимо, що прибуттю танків передує кампанія з розповсюдження фейкових новин.

Ми вважаємо, що підтримка Італії є надзвичайно важливою для забезпечення підтримки інших країн, і це також стосується єдності Європи, де Італія відіграє провідну роль в економічній, соціальній та політичній сферах. Однак я впевнений: Джорджія (Мелоні, дійсний прем'єр-міністр Італії — ДС) — сильна жінка, яка зможе зберегти єдність свого уряду", — сказав він.

Нагадаємо, 13 лютого Берлусконі, коментуючи зустріч діючої прем'єр-міністерки Джорджи Мелоні та Зеленського на полях саміту ЄС у Брюсселі, заявив, що якби він все ще займав стару посаду, то не зустрівся б із Зеленським.

За версією італійського екс-прем'єра, якби Зеленський припинив "атакувати" два регіони на сході України на Донбасі, російський напад на Україну не стався б взагалі.

15 лютого Берлусконі заявив, що нібито "завжди був і залишається на боці українського народу".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua