• USD 36.6
  • EUR 39.8
  • GBP 45.1
Спецпроєкти

Оприлюднили дані 44 російських військових, причетних до ракетної атаки на Дніпро

Йдеться про 52-й гвардійський важкий бомбардувальний авіаполк ЗС РФ під командуванням Олега Тімошина

Допис МО РФ за кілька годин до атаки по Дніпру
Допис МО РФ за кілька годин до атаки по Дніпру
Реклама на dsnews.ua

Імена 44 осіб з 52 гвардійського полку (Шайківка), причетних до терористичного акту оприлюднили журналісти-розслідувачі, передає "ДС".

"Ми знайшли всіх причетних до ракетного обстрілу осіб, у тому числі тих, хто заправляв літаки та ракети перед пуском. Додатково були ідентифіковані особи, які прямо пов’язані з цим авіаційним полком, але не належать до його складу", — йдеться в розслідуванні Molfar. 

Причетний до теракту в Дніпрі 52-й гвардійський важкий бомбардувальний авіаполк ЗС РФ під командуванням Олега Тімошина. Тільки цей полк має бомбардувальники ТУ-22М3, з яких запускають ракети Х-22. Вбивці мирних дніпрян - командири екіпажів, льотчики, технічні співробітники, штабні працівники та просто афілійовані особи, які відвідують урочисті святкування подій полку та присутні на спільних фото як імовірні колишні, або резервні військові цього гвардійського полку.

Також додають розслідувачі, що зранку, перед початком масованого обстрілу, міністерство оборони російської федерації опублікувало фотографію однієї з ракет, яка була використана для обстрілу. На фотографії містився напис "заряджаємо по повній" – класичний підпис терористів, які радіють обстрілам мирного населення.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua